create a web page

Paketleme Makineleri

Mobirise

HTZH-100 otomatik boks paketleme makinesiYüksek performanslı ürün olan otomatik yüksek hızlı sürekli % karton makinesi, pnömatik, fotoğraf, elektrik, mekanik bir arada içerir. Otomatik ekleme için uygun ALU-PVC blister, şişe, yumuşak tüp, yumuşak AL/AL şeritler ve kese karton içine, ayrıca üretim hattı oluşturmak için eşleşen makineye bağlantı olabilir.

Özellikler:

Bu makine, ışık, elektrik, gaz ve makinenin entegrasyonu olan yüksek teknoloji ürünü bir üründür.Şişe/blister şekillendirme kapsülü ve tablet/blister kartı/vb. Için otomatik olarak kartonlara uygundur.Çalışma süreci: ilaç plakası veya diğer öğeler iletim (birden fazla plaka varsa ayarlanabilir)-broşür iletimi (otomatik olarak 1-4 katlama bitirmek için)-Karton otomatik oyalama ve teslimat-karton içine plaka eklem katlanmış broşür-otomatik parti numarası baskı, her iki ucunda da kağıt dilleri sızdırmazlık, vb.Makine yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde şekli kullanır, çalışma yüzleri organik cam kapi ve pencereler ile kapatılır. Tamamen ilaç endüstrisi "GMP" standardına uygun olarak tasarlanmış, yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır.Ürün yüksekliği standart değil, talimat kitabı olmadığında otomatik reddetme.Ürün tamamen karton girmediğinde otomatik durdurma makinesi.Karton olmadığında otomatik durdurma makinesi, sürekli talimat kitabı veya ürün yok.Farklı özellikleri ile ürünleri değiştirmek için uygun.Ana sürücü aşırı yük koruma cihazı ile donatılmıştır.PLC otomatik ekran hatası, kutu paketleme hızı ve bitmiş sayma.


Adres:

İvedik OSB Başkent Sit. 1449. Sk.
(Eski 664 Sk.) No: 44
Yenimahalle - ANKARA

İLETİŞİM:

Telefon : + 90 312 394 73 58
Cep       : + 90 545 291 43 93
Faks      : + 90 312 394 73 59

Email: bilgi@subirmakine.com


Subir Makine Kalıp olarak, üretim sürecinde gelişen bilgisayar teknolojilerini en etkin bir şekilde kullanarak verimli ve hızlı sonuçlar elde etmek, kalitesinden ödün vermeyen, modernizmi ve dayanıklılığı bir arada tutan üretime önem vermek temel hedefimizdir.