amp templates

Vakumlu Blower Temizleme Ünitesi

Mobirise

Üretim tezgahlarında birikip çamur haline gelmiş, metal vb. karışmış olan emülsiyonu üstün emiş gücüyle çekip, üç kademeli filtreleme sisteminden geçirerek sıvıyı filtre edip her türlü partikülden arındırarak, tekrar kullanılmak üzere üretim tezgahı tankına basar.Filtre edilen emülsiyonda sıvı kısım üretim tezgahının tankına akarken, sıvıdan ayrıştırılan talaş ve çamur ünitenin filtre kabında birikir ve bu bölümden kolayca alınır. Ünitenin tank kapasitesi 270 litre olup, talebe göre kapasite artırılabilir veya azaltılabilir. Filtrelerin temizliği son derece kolay ve pratiktir.Ünite üstün emiş gücüne ve 200 litre/dk. sıvı basma gücüne sahiptir.İhtiyaç duyulduğunda ünite tankının iç temizliği kolayca yapılabilir. Sızdırmaz yapıya sahiptir. Ünite mobil hareketli ve kullanımı kolaydır. Sağlam döküm gövdeli ve kaplamalı tekerlek ile donatılmıştır. Ürün bir yıl firmamız garantisi altındadır. Ünitenin yanında; Emiş hortumu Paslanmaz emiş borusu 3 adet emiş ağzı Sök-tak adaptörleri verilir.

Ünitemiz özellikle üretim  tezgahlarında kullanılanbor yağını ve her türlü soğutma sıvısının tekrar kullanılır hale getirerek sizlere ekonomik kazanç sağlar.Bor yağının ömrünü uzatır .İşlevini kısa sürede yerine getirerek, zamandan ve insan gücünden kazanç sağlar.Bir kişi tarafından rahatlkla kullanılabili.Uzun ömürlüdür.Ülkemizin ilk otomatik şarjör doldurma ünitesini geliştiren ve üreten SUBİR MAKİNE'nin tecrübe ve birikimiyle ortaya çıkmış olan vakumlu blower temizleme ünitesi firmanıza büyük avantaj sağlar.


Adres:

İvedik OSB Başkent Sit. 1449. Sk.
(Eski 664 Sk.) No: 44
Yenimahalle - ANKARA

İLETİŞİM:

Telefon : + 90 312 394 73 58
Cep       : + 90 545 291 43 93
Faks      : + 90 312 394 73 59

Email: bilgi@subirmakine.com


Subir Makine Kalıp olarak, üretim sürecinde gelişen bilgisayar teknolojilerini en etkin bir şekilde kullanarak verimli ve hızlı sonuçlar elde etmek, kalitesinden ödün vermeyen, modernizmi ve dayanıklılığı bir arada tutan üretime önem vermek temel hedefimizdir.